14
HUH
15.20
P8 (2016), P8 Taso 1

Marttilan Murto Sininen - ÅIFK svart   

Turku, Kupittaa 5 TN B1

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

19
KES
18:30
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - MaPS Vihreät
Mynämäki, Laurin koulu TN A2
19
KES
17:50
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - MynPa
Mynämäki, Laurin koulu TN A1
19
KES
17:15
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - KaaPo/Keltamusta
Mynämäki, Laurin koulu TN A2
8
KES
18:10
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - UPK green
Kaarina, Puuha-areena TN B2
8
KES
17:35
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - KaaPo/Musta
Kaarina, Puuha-areena TN B1
8
KES
17:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - LTU/Musta
Kaarina, Puuha-areena TN B2
8
KES
15:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - PiPS Musta
Loimaa, PEMA Areena TN A2
8
KES
14:30
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - SalPa
Perniö, Salo. Keskuskenttä N A2
8
KES
14:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - KaaPo/Punainen
Loimaa, PEMA Areena TN A1
8
KES
14:00
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - PeU
Perniö, Salo. Keskuskenttä N A1
8
KES
13:30
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - KaaPo/Keltamusta
Perniö, Salo. Keskuskenttä N A2
8
KES
13:30
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - FC RP Sininen
Loimaa, PEMA Areena TN A2
8
KES
13:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - LoPS
Loimaa, PEMA Areena TN A1
8
KES
11:30
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - UPK valkoinen
Turku, Kupittaa 2 TN B1
8
KES
11:00
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - KaaPo Keltainen
Naantali, Karvetti TN A2
8
KES
11:00
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - TuNL sininen
Turku, Kupittaa 2 TN A1
8
KES
10:30
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - VG-62/Mustat
Naantali, Karvetti TN A1
8
KES
10:30
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - TuNL valkoinen
Turku, Kupittaa 2 TN A1
8
KES
10:00
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - LTU/Keltainen
Naantali, Karvetti TN A2
7
KES
18:30
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - LTU/keltamusta
Somero, Tekonurmi A2
7
KES
18:00
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - SoVo
Somero, Tekonurmi A1
7
KES
17:30
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - PaiHa valkoinen
Somero, Tekonurmi A2
26
TOU
16:30
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - RaiFu vihreä
Turku, Vähäheikkilä TN A
26
TOU
16:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - KaaPo/Punainen
Turku, Vähäheikkilä TN A
26
TOU
15:30
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - LoPS
Turku, Vähäheikkilä TN A
26
TOU
11:10
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - KaaPo Keltainen
Masku, Taponketo halli TN B
26
TOU
10:35
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - TPS Musta
Masku, Taponketo halli TN B
26
TOU
10:20
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - PeU
Paimio, Soikka TN A2
26
TOU
10:00
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - MaPS
Masku, Taponketo halli TN A
26
TOU
09:45
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - PaiHa vihreä
Paimio, Soikka TN A1
26
TOU
09:10
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - FC KyPS
Paimio, Soikka TN A2
25
TOU
15:15
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - FC Halikko/punainen
Turku, Vähäheikkilä TN A
25
TOU
14:45
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - MynPa
Turku, Vähäheikkilä TN A
25
TOU
14:15
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - Marttilan Murto Valkoinen
Turku, Vähäheikkilä TN A
25
TOU
13:10
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - TPS Mustavalkoinen
Turku, Kupittaa 5 TN A1
25
TOU
12:35
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - VG-62/Keltamustat
Turku, Kupittaa 5 TN A2
25
TOU
12:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - PIF
Turku, Kupittaa 5 TN A2
23
TOU
19:00
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - FC Inter Musta
Rauma, Raumanmeren TN A
23
TOU
18:30
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - P-Iirot YJ
Rauma, Raumanmeren TN B
23
TOU
18:00
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - UPK valkoinen
Rauma, Raumanmeren TN A
Ottelulista