26
TOU
10.35
P8 (2016), P8 Taso 1

TPS Musta - ÅIFK   

Masku, Taponketo halli TN B

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

3
HEI
19:15
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - FC Inter Sinimusta
Turku, Vähäheikkilä TN A
3
HEI
18:45
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - TuTo 2
Turku, Vähäheikkilä TN A
3
HEI
18:15
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - UPK green
Turku, Vähäheikkilä TN A
30
KES
14:30
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - LoPS
Lieto, Keskuskenttä N B1
30
KES
14:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - LiePa
Lieto, Keskuskenttä N A1
30
KES
13:30
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - VG-62/Keltaiset
Lieto, Keskuskenttä N B1
29
KES
16:05
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - MaPS
Turku, Vähäheikkilä TN A
29
KES
15:40
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - TuKV vihreät
Turku, Vähäheikkilä TN A
29
KES
14:40
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - FC Inter Sininen
Turku, Vähäheikkilä TN A
29
KES
14:15
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - TuNL valkoinen
Turku, Vähäheikkilä TN A
29
KES
11:10
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - LTU/keltamusta
Raisio, Ihala TN B
29
KES
10:35
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - RaiFu valkoinen
Raisio, Ihala TN A
29
KES
10:00
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - FC RP Valkoinen
Raisio, Ihala TN B
27
KES
19:15
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - TPS Valkoinen
Naantali, Karvetti TN A2
27
KES
18:50
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - P-Iirot/keltainen
Naantali, Karvetti TN A1
27
KES
18:25
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - VG-62/Mustat
Naantali, Karvetti TN A1
27
KES
18:00
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - FC Inter Musta
Naantali, Karvetti TN A2
19
KES
18:30
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - MaPS Vihreät
Mynämäki, Laurin koulu TN A2
19
KES
17:50
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - MynPa
Mynämäki, Laurin koulu TN A1
19
KES
17:15
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - KaaPo/Keltamusta
Mynämäki, Laurin koulu TN A2
8
KES
18:10
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - UPK green
Kaarina, Puuha-areena TN B2
8
KES
17:35
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - KaaPo/Musta
Kaarina, Puuha-areena TN B1
8
KES
17:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK gulsvart - LTU/Musta
Kaarina, Puuha-areena TN B2
8
KES
15:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - PiPS Musta
Loimaa, PEMA Areena TN A2
8
KES
14:30
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - SalPa
Perniö, Salo. Keskuskenttä N A2
8
KES
14:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - KaaPo/Punainen
Loimaa, PEMA Areena TN A1
8
KES
14:00
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - PeU
Perniö, Salo. Keskuskenttä N A1
8
KES
13:30
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - FC RP Sininen
Loimaa, PEMA Areena TN A2
8
KES
13:30
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK gul - KaaPo/Keltamusta
Perniö, Salo. Keskuskenttä N A2
8
KES
13:00
P8 Taso 2 , P8 (2016)
ÅIFK svartgul - LoPS
Loimaa, PEMA Areena TN A1
8
KES
11:30
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - UPK valkoinen
Turku, Kupittaa 2 TN B1
8
KES
11:00
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - TuNL sininen
Turku, Kupittaa 2 TN A1
8
KES
11:00
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - KaaPo Keltainen
Naantali, Karvetti TN A2
8
KES
10:30
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK - TuNL valkoinen
Turku, Kupittaa 2 TN A1
8
KES
10:30
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - VG-62/Mustat
Naantali, Karvetti TN A1
8
KES
10:00
P8 Taso 1 , P8 (2016)
ÅIFK svart - LTU/Keltainen
Naantali, Karvetti TN A2
7
KES
18:30
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - LTU/keltamusta
Somero, Tekonurmi A2
7
KES
18:00
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - SoVo
Somero, Tekonurmi A1
7
KES
17:30
P8 Taso 3 , P8 (2016)
ÅIFK Gul 2 - PaiHa valkoinen
Somero, Tekonurmi A2
Ottelulista