P9 (2011) F Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
18.10.2020 P9 Liiga Hippo-arena B2 KaaPo/P9 Punainen - ÅIFK Svarta
18.10.2020 P9 Liiga Hippo-arena B2 ÅIFK Svarta - Wilpas
18.10.2020 P9 Liiga Hippo-arena B2 VG-62 - ÅIFK Svarta
18.10.2020 P9 Liiga Hippo-arena B2 ÅIFK Svarta - SalPa/P11 Sininen
03.10.2020 P9 Liiga Poropuisto KHT A Wilpas - ÅIFK Svarta
03.10.2020 P9 Liiga Poropuisto KHT B ÅIFK Svarta - TPS/musta
03.10.2020 P9 Liiga Poropuisto KHT A ÅIFK Svarta - FC Halikko
03.10.2020 P9 Liiga Poropuisto KHT B FC RP - ÅIFK Svarta
26.09.2020 P9 Ykkönen Littoinen KHT A1 ÅIFK Gula - Lieto Musta
26.09.2020 P9 Ykkönen Littoinen KHT A2 MaPS/Lemun Visa Mustat - ÅIFK Gula
26.09.2020 P9 Ykkönen Littoinen KHT A1 KaaPo/P9 Keltamusta - ÅIFK Gula
26.09.2020 P9 Ykkönen Littoinen KHT A1 ÅIFK Gula - LTU/musta
20.09.2020 P9 Liiga Vähäheikkilän kenttä B ÅIFK Svarta - TuNL/TuNL11 Sininen
20.09.2020 P9 Liiga Vähäheikkilän kenttä A TPS/valkoinen - ÅIFK Svarta
20.09.2020 P9 Liiga Vähäheikkilän kenttä A ÅIFK Svarta - TPS/musta
20.09.2020 P9 Liiga Vähäheikkilän kenttä A ÅIFK Svarta - SalPa/P11
12.09.2020 P9 Ykkönen PEMA Areena TN A ÅIFK Gula - PöKa
12.09.2020 P9 Ykkönen PEMA Areena TN B VG-62/Mustat - ÅIFK Gula
12.09.2020 P9 Ykkönen PEMA Areena TN A PIF Red - ÅIFK Gula
12.09.2020 P9 Ykkönen PEMA Areena TN A ÅIFK Gula - LoPS Red
06.09.2020 P9 Liiga Naantali KHT A1 TPS/P8 musta - ÅIFK Svarta
06.09.2020 P9 Liiga Naantali KHT A1 ÅIFK Svarta - VG-62
06.09.2020 P9 Liiga Naantali KHT A1 ÅIFK Svarta - KaaPo/P9 Punainen
06.09.2020 P9 Liiga Naantali KHT A2 KaaPo/P9 Musta - ÅIFK Svarta
30.08.2020 P9 Ykkönen Vähäheikkilän kenttä B PaiHa Salamat - ÅIFK Gula
30.08.2020 P9 Ykkönen Vähäheikkilän kenttä A ÅIFK Gula - SalPa/P11 sinivalkoinen
30.08.2020 P9 Ykkönen Vähäheikkilän kenttä B PöKa - ÅIFK Gula
30.08.2020 P9 Ykkönen Vähäheikkilän kenttä A ÅIFK Gula - LTU/musta
23.08.2020 P9 Liiga Teräsrautela KHT A Wilpas - ÅIFK Svarta
23.08.2020 P9 Liiga Teräsrautela KHT A ÅIFK Svarta - FC Inter Mustat
23.08.2020 P9 Liiga Teräsrautela KHT A ÅIFK Svarta - SalPa/P11 Sininen
23.08.2020 P9 Liiga Teräsrautela KHT B FC RP - ÅIFK Svarta
22.08.2020 P9 Ykkönen Littoinen KHT A1 LTU/musta - ÅIFK Gula
22.08.2020 P9 Ykkönen Littoinen KHT A2 ÅIFK Gula - SalPa/P11 sinivalkoinen
22.08.2020 P9 Ykkönen Littoinen KHT A2 APU - ÅIFK Gula
15.08.2020 P9 Ykkönen Littoinen KHT A2 ÅIFK Gula - MaPS
15.08.2020 P9 Ykkönen Littoinen KHT A1 TuNL/TuNL11 White - ÅIFK Gula
09.08.2020 P9 Ykkönen Parainen Aktia Arena KHT B1 PIF - ÅIFK Gula
09.08.2020 P9 Ykkönen Parainen Aktia Arena KHT B1 ÅIFK Gula - PIF Red
09.08.2020 P9 Ykkönen Parainen Aktia Arena KHT A1 ÅIFK Gula - Lieto Musta
09.08.2020 P9 Ykkönen Parainen Aktia Arena KHT A1 LoPS Red - ÅIFK Gula
08.08.2020 P9 Liiga Herralahti TN A2 LTU/keltainen - ÅIFK Svarta
08.08.2020 P9 Liiga Herralahti TN A2 ÅIFK Svarta - FC Jazz United
08.08.2020 P9 Liiga Herralahti TN A1 TPS/valkoinen - ÅIFK Svarta
08.08.2020 P9 Liiga Herralahti TN A1 ÅIFK Svarta - KaaPo/P9 Musta
25.07.2020 P9 Liiga Poropuisto KHT B LTU/keltainen - ÅIFK Svarta
25.07.2020 P9 Liiga Poropuisto KHT B ÅIFK Svarta - SalPa/P11 Sininen
25.07.2020 P9 Liiga Poropuisto KHT A TPS/P8 musta - ÅIFK Svarta
25.07.2020 P9 Liiga Poropuisto KHT B ÅIFK Svarta - TuNL/TuNL11 Sininen
04.07.2020 P9 Ykkönen Aura tekonurmi A ÅIFK Gula - SalPa P11 valkoinen
04.07.2020 P9 Ykkönen Aura tekonurmi A RaiFu - ÅIFK Gula
04.07.2020 P9 Ykkönen Aura tekonurmi A ÅIFK Gula - RaiFu Valkoinen
04.07.2020 P9 Ykkönen Aura tekonurmi A PöKa - ÅIFK Gula
13.06.2020 P9 Ykkönen Kaarina KHT B2 ÅIFK Gula - KaaPo/P9 Keltamusta
13.06.2020 P9 Ykkönen Kaarina KHT B2 FC Inter Siniset - ÅIFK Gula
13.06.2020 P9 Ykkönen Kaarina KHT B1 APU - ÅIFK Gula
13.06.2020 P9 Ykkönen Kaarina KHT B2 ÅIFK Gula - KaaPo/P9 Keltapuna
13.06.2020 P9 Liiga Littoinen KHT A2 FC Inter Mustat - ÅIFK Svarta
13.06.2020 P9 Liiga Littoinen KHT A2 ÅIFK Svarta - KaaPo/P9 Keltainen
13.06.2020 P9 Liiga Littoinen KHT A2 FC Halikko - ÅIFK Svarta
13.06.2020 P9 Liiga Littoinen KHT A2 ÅIFK Svarta - TPS/P8 musta
01.03.2020 Harjoitusottelu Lähi-Tapiola areena(Jave) ÅIFK - Raifu
09.02.2020 Maskun talvisarja 2019-2020 Taponkedon halli ÅIFK - LiePa musta
09.02.2020 Maskun talvisarja 2019-2020 Taponkedon halli ÅIFK - MaPS Valkoinen
09.02.2020 Maskun talvisarja 2019-2020 Taponkedon halli ÅIFK - FC RP Sininen
12.01.2020 Maskun talvisarja 2019-2020 Taponkedon halli ÅIFK - MynPa
12.01.2020 Maskun talvisarja 2019-2020 Taponkedon halli ÅIFK - Lemun Visa keltainen
15.12.2019 Harjoitusottelu LähiTapiola areena/ Jave ÅIFK - Vanhemmat
01.12.2019 Maskun talvisarja 2019-2020 Taponkedon halli ÅIFK - LiePa punainen
01.12.2019 Maskun talvisarja 2019-2020 Taponkedon halli ÅIFK - Ihalan Sudet FC
30.11.2019 Harjoitusottelu Impivaara bollhall ÅIFK Svarta - Inter
24.11.2019 Harjoitusottelu Javenture ÅIFK - Runosmäki
10.11.2019 Maskun talvisarja 2019-2020 Taponkedon halli ÅIFK - FC RP valkoinen
10.11.2019 Maskun talvisarja 2019-2020 Taponkedon halli ÅIFK - Ihalan Sudet AC
10.11.2019 Maskun talvisarja 2019-2020 Taponkedon halli ÅIFK - MaPS Vihreä
03.11.2019 Harjoitusottelu Kaarina KHT A 2 ÅIFK Svarta - TPS P7
03.11.2019 Liiga Kaarina KHT A 1 ÅIFK Svarta - KaaPo/Keltamusta
03.11.2019 Liiga Kaarina KHT A 2 ÅIFK Svarta - Lieto P11
P9 (2011) F
«  Maaliskuu   »
Kategoriat