Kalenteri
Lokakuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
40
 
1
Harjoitukset:Javenture
19:00-20:45
Inneträning
plantid 19-20.30
2
Harjoitukset:Pansio
17:30-19:15
uteträning
plantid 18-19
3
4
5
6
41
7
8
Peli:Parkin kenttä
17:00-18:00
tunl 08 siniset-ÅIFK
Harjoitusottelu TuNL sinisiä vastaan.Kokoontuminen 16.15Peliin
Harjoitukset:Javenture
19:00-20:45
Inneträning-sisätreenit

9
10
11
12
Peli:Rusko KHT B
14:00-14:25
PöKa-ÅIFK svart
Otteluun kutsutaan: Oskar, Kasper, Henrik, Elias, Hamza, Amilcar,
Peli:Rusko KHT B
14:30-14:55
SalPa P08-ÅIFK svart
Peliin kutsutaan: Oskari, Eero, Leevi, Axu, Alexander, Valtteri, Egil, Edin,
Peli:Rusko KHT A
15:00-15:25
ÅIFK svart-FC RP
Peliin kutsutaan: Oskar, Kasper, Henrik, Elias, Hamza, Amilcar, Yacquub, Huma
Peli:Taponkedon halli, Masku
17:00-18:00
FC Inter sin.-ÅIFK
Kokoontuminen Maskussa 16.15.Peliin kutsutaan: Oskari, Eero, Leevi, Ax
Peli:Taponkedon halli, Masku
20:00-21:00
ÅIFK -MaPS
Kokoontuminen 19.15Peliin kutsutaan: Oskar, Kasper, Henrik, Elias, Ham
13
42
14
Harjoitukset:Yläkenttä
16:30-18:15
Uteträning
plan 17-18
15
Harjoitukset:Yläkenttä
17:30-19:15
Uteträning
plan 18-19
16
17
18
Harjoitukset:Javenture
17:30-19:15
Inneträning
plan 18-19
19
Tapahtuma:8:00 Rauman Syysturnaus
Turnaukseen kutsutaan: Alex, Alexander, Amilcar, Edin, Eero, Egil, Leevi, Mio
Peli:Stadion B
11:30-12:00
ÅIFK -Sääksjärven Loiske
20
43
21
Harjoitukset:Javenture
16:00-17:45
Inneträning
plan 16.30-17.30
22
Tapahtuma:19:00 Vanhempainkokous - Föräldramöte
Pidetään vanhempainkokous treenien yhteydessä.Föräldramöte i samband m
Harjoitukset:Javenture
19:00-20:45
Inneträning
plan 19.30-18.30
23
24
25
Harjoitukset:Javenture
17:30-19:15
Inneträning
plan 18-19
26
Harjoitukset:Yläkenttä
10:00-11:45
Uteträning
plan 10-11.30
27
Tapahtuma:12:15 Hymystä Hymyyn turnaus
Turnaukseen kutsutaan: Jaakko, Humam, Yaqcuub, Onni, Hamza, Kasper, Kalle, Os
Peli:Herralahti TN A
12:00-12:20
FC Jazz/Karhu-Futis YJ-ÅIFK svart
Otteluun kutsutaan: Alex, Alexander, Amilcar, Edin, Eero, Egil, Leevi, M
Peli:Herralahti TN A
12:30-12:50
FC RP-ÅIFK svart
Otteluun kutsutaan: Alex, Alexander, Amilcar, Edin, Eero, Egil, Leevi, Mio, O
Peli:Herralahti TN B
13:00-13:20
ÅIFK svart-VG-62/Keltainen
Otteluun kutsutaan: Alex, Alexander, Amilcar, Edin, Eero, Egil, Leevi, Mio, O
Peli:Salo 2
13:00-13:30
ÅIFK -FJK07
44
28
29
30
31
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/mopox/calendar/ical.php?cal=P112008E_4123
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita