Kalenteri
Kesäkuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
22
 
 
 
 
 
1
2
Peli:Littoinen KHT A1
12:30-12:50
LTU-ÅIFK gulsvart

Peli:Littoinen KHT A2
13:00-13:20
ÅIFK gulsvart-KSF/P10
Lag / joukkue: Mauritz, Alex, Calle, Max N, Leo, Eemil, Alvi, Jasper
Peli:Littoinen KHT A2
13:30-13:50
ÅIFK gulsvart-TPS mustavalkoinen
Lag / joukkue: Mauritz, Alex, Calle, Max N, Leo, Eemil, Alvi, Jasper
Peli:Kaarina KHT A1
14:30-14:50
EuPa P10-ÅIFK svart

Peli:Kaarina KHT A1
15:00-15:20
ÅIFK svart-SalPa/P10 Sininen
Lag / joukkue: Wilmer, Elias M, Daniel, Max R, Algot, Elias T, Jamal
Peli:Kaarina KHT A1
16:00-16:20
KaaPo/Musta-ÅIFK svart
Lag / joukkue: Wilmer, Elias M, Daniel, Max R, Algot, Elias T, Jamal
Peli:Kaarina KHT A1
16:30-16:50
ÅIFK svart-RaiFu
Lag / joukkue: Wilmer, Elias M, Daniel, Max R, Algot, Elias T, Jamal
23
3
4
5
6
7
8
Tapahtuma:10:00 ÅU-Cup

9
24
10
11
12
13
14
15
Peli:Parkki KHT A1
12:00-12:25
ÅIFK gul-KaaPo/Mustakelta
Samling / kokoontuminen 11:30Lag / joukkue: Mauritz, Alex, Vincent, Ma
Peli:Parkki KHT A1
12:30-12:55
LoPS Black-ÅIFK gul
Lag / joukkue: Mauritz, Alex, Vincent, Max R, Algot, Eemil, Alvi, Leo
Peli:Parkki KHT A1
13:00-13:25
RaiFu Valkoinen-ÅIFK gul
Lag / joukkue: Mauritz, Alex, Vincent, Max R, Algot, Eemil, Alvi, Leo
16
Peli:Teräsrautela KHT A
13:30-13:50
SalPa/ P10-ÅIFK svart
Samling / kokoontuminen 13:00Lag / joukkue: Wilmer, Alex, Calle, Vince
Peli:Teräsrautela KHT A
13:55-14:15
ÅIFK svart-FC Jazz Red
Lag / joukkue: Wilmer, Alex, Calle, Vincent, Elias M, Elias T, Jamal
Peli:Piikkiö POP-Areena KHT A
14:30-14:50
ÅIFK gulsvart-YlKiri/09-10
Samling / kokoontuminen 14:00Lag / joukkue: Mauritz, Max R, Leo, Kaspe
Peli:Teräsrautela KHT A
14:55-15:15
TPS 10-ÅIFK svart
Lag / joukkue: Wilmer, Alex, Calle, Vincent, Elias M, Elias T, Jamal
Peli:Piikkiö POP-Areena KHT A
15:00-15:20
TPS valkoinen-ÅIFK gulsvart
Lag / joukkue: Mauritz, Max R, Leo, Kasper, Alvi, Eemil, Jasper
Peli:Teräsrautela KHT A
15:20-15:40
ÅIFK svart-RaiFu
Lag / joukkue: Wilmer, Alex, Calle, Vincent, Elias M, Elias T, Jamal
Peli:Piikkiö POP-Areena KHT A
15:30-15:50
TPS mustavalkoinen-ÅIFK gulsvart
Lag / joukkue: Mauritz, Max R, Leo, Kasper, Alvi, Eemil, Jasper
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
Harjoitukset:Vähäheikkilä
18:00-19:00
Träning
Träningen hålls om minst 5 pojkar och 1 tränare IN. Ingen uppvärmning innan.

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/mopox/calendar/ical.php?cal=P92010F_4125
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita